Koteletter af gris
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 565 kJ (135 kcal) |
| Fedt | 5 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 22 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,7 g |
Beskrivelse
Grisekotelett, 1 kg.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag79,95 kr1 kg 79,95 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Koteletter af gris 1 kg
Koteletter af gris (1 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Koteletter af gris eller udforske flere Kød & fisk .