Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 567 kJ (135 kcal) |
| Fedt | 5 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 22 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,7 g |
Beskrivelse
Griskoteletter fra Friland Danmark. 350 g pakke.
Priser i dag (2 butikker)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris