Kims Bacon Snacks
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2304 kJ (552 kcal) |
| Fedt | 33 g |
| heraf mættet fedt | 13 g |
| Kulhydrat | 1,7 g |
| heraf sukkerarter | 1,4 g |
| Protein | 62 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,9 g |
Beskrivelse
Kims flæskesvær med baconsmag i 80 g pose. Sprøde snacks med baconsmag, dansk produceret.
Priser i dag (6 butikker)
Vis grænsehandel
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i dag15,00 kr80 g187,50 kr/kg
15,99 kr80 g199,88 kr/kg
18,00 kr80 g225,00 kr/kg
MenySidst set i dag24,95 kr80 g311,88 kr/kg
24,95 kr80 g311,88 kr/kg
29,98 kr80 g374,75 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Kims Bacon Snacks 80 g
Kims Bacon Snacks fra KiMs (80 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Poetzsch Padborg , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 29,98 kr — en forskel på 100%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kims Bacon Snacks eller udforske flere Slik & snacks.
