Kims Bacon Snacks

Kims Bacon Snacks
80 g

Slik & snacks›Chips, nødder & snacks

18,00 kr– 29,98 kr

Billigste pris 18,00 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2304 kJ (552 kcal)
Fedt33 g
heraf mættet fedt13 g
Kulhydrat1,7 g
heraf sukkerarter1,4 g
Protein62 g
Kostfibre0 g
Salt1,9 g

Beskrivelse

Kims flæskesvær med baconsmag i 80 g pose. Sprøde snacks med baconsmag, dansk produceret.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • Min KøbmandTilbudsavisTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    18,00 kr
    80 g225,00 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    80 g311,88 kr/kg
  • Spar2 for 45,00 kr · 22,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    24,95 kr
    80 g311,88 kr/kg
  • BilkaToGo3 for 40,00 kr · 13,33 kr/stk · spar 49,94 krSidst set i dag
    29,98 kr
    80 g374,75 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr20 kr25 kr30 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kims Bacon Snacks 80 g

Kims Bacon Snacks fra KiMs (80 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 18,00 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 29,98 kr — en forskel på 67%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kims Bacon Snacks eller udforske flere Slik & snacks.