Karen Volf Kammerjunkere

Karen Volf Kammerjunkere
300 g

Brød & kager›Kager

22,95 kr– 34,95 kr

Billigste pris 22,95 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇩🇰Dansk produceret🇪🇺Europæisk ejerskab

Allergener

GlutenMælk

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2010 kJ (480 kcal)
Fedt20 g
heraf mættet fedt5,2 g
Kulhydrat68 g
heraf sukkerarter24 g
Protein6,1 g
Kostfibre2 g
Salt1,2 g

Beskrivelse

Karen Volf kammerjunkere, brød/bagelprodukt. 300 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    22,95 kr
    300 g76,50 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    26,31 kr
    300 g87,70 kr/kg
  • Nemlig2 for 60,00 kr · 30,00 kr/stk · spar 9,90 krSidst set i dag
    34,95 kr
    300 g116,50 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr25 kr30 kr35 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Karen Volf Kammerjunkere 300 g

Karen Volf Kammerjunkere fra Karen Volf (300 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,95 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Nemlig til 34,95 kr — en forskel på 52%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Karen Volf Kammerjunkere eller udforske flere Brød & kager.