Beskrivelse
Karen Volf digestivekiks i klassisk variant. Pakke indeholder 250 g.
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1977 kJ (473 kcal) |
| Fedt | 18 g |
| Kulhydrat | 67 g |
| heraf sukkerarter | 18 g |
| Protein | 74 g |
| Kostfibre | 39 g |
| Salt | 87 g |
Priser i dag (7 butikker)
Vis grænsehandel-
Calle(AI-matchet produkt) Sidst set i dag10,00 kr10,00 kr/stk -
Meny Sidst set i dag10,00 kr10,00 kr/stk -
BilkaToGo Sidst set i dag10,00 kr10,00 kr/stk -
Føtex Sidst set i dag14,25 kr14,25 kr/stk -
Nemlig(AI-matchet produkt) Sidst set i dag14,25 kr14,25 kr/stk -
Spar Sidst set i dag14,95 kr14,95 kr/stk -
Wolt Market Sidst set i dag16,95 kr16,95 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris