Karen Volf Digestive Classic
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 198 kJ (47 kcal) |
| Fedt | 1,8 g |
| Kulhydrat | 6,7 g |
| heraf sukkerarter | 1,8 g |
| Protein | 7,4 g |
| Kostfibre | 3,9 g |
| Salt | 8,7 g |
Beskrivelse
Karen Volf digestivekiks i klassisk variant. Pakke indeholder 250 g.
Priser i dag (6 butikker)
Vis grænsehandel-
Meny Sidst set i dag10,00 kr250 g 40,00 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag10,00 kr250 g 40,00 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag14,25 kr250 g 57,00 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag14,25 kr250 g 57,00 kr/kg -
Spar Sidst set i dag14,95 kr250 g 59,80 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag16,95 kr250 g 67,80 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Karen Volf Digestive Classic 250 g
Karen Volf Digestive Classic fra Karen Volf (250 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 16,95 kr — en forskel på 70% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Karen Volf Digestive Classic eller udforske flere Brød & kager .