Produkt Detaljer
| Oprindelse | Europæiske Union |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 758 kJ (181 kcal) |
| Fedt | 11,3 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,6 g |
Beskrivelse
Kalveculotte kalvekød, ca. 0,8-1,1 kg.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag229,95 kr950.0000000000001 g 242,05 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris