Produkt Detaljer
| Oprindelse | Europæiske Union |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 522 kJ (124 kcal) |
| Fedt | 19,3 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 26,1 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
Kalveculotte, ca. 1,10-1,40 kg pr. stk, vises ca. 1,25 kg.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag241,95 kr1,3 kg 193,56 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris