Jyske gårde Koteletter øko.
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Dyrenes Beskyttelse
Økologisk (DK)
Bedre Dyrevelfærd (3 hjerter)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 820 kJ (197 kcal) |
| Fedt | 13,3 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19,2 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Jyske gårde økologiske svinekotoletter. Cirka 250 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag38,95 kr250 g 155,80 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Jyske gårde Koteletter øko. 250 g
Jyske gårde Koteletter øko. (250 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 38,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jyske gårde Koteletter øko. eller udforske flere Kød & fisk .