Jumbo Corn
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1791 kJ (428 kcal) |
| Fedt | 14 g |
| heraf mættet fedt | 1,5 g |
| Kulhydrat | 69 g |
| heraf sukkerarter | 0,7 g |
| Protein | 4,8 g |
| Kostfibre | 7,6 g |
| Salt | 1,97 g |
Scoring
| Nutri-Score | |
Beskrivelse
Jumbo Corn majs fra Spanien, 150 g.
Priser i dag (2 butikker)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Jumbo Corn 150 g
Jumbo Corn (150 g) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 25,00 kr .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jumbo Corn eller udforske flere Frost .