Jule Sovs IPA 6,1%

Jule Sovs IPA 6,1%
440 ml

Drikkevarerݯl

24,95 kr– 25,95 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Nemlig — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseDanmark

Allergener

Gluten

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Jule Sovs IPA øltype med 6,1% alkohol i 44 cl flaske fra Danmark.

Priser i dag (3 butikker)

  • Nemlig(AI-matchet produkt)4 for 95,00 kr · 23,75 kr/stk · spar 4,80 krSidst set i dag
    24,95 kr
    440 ml56,70 kr/l
  • MenySidst set i dag
    25,95 kr
    440 ml58,98 kr/l
  • Tidligere priser
  • BilkaToGoSidst set 7 dage siden
    25,00 kr
    440 ml56,82 kr/l

Prishistorik (30 dage)

25 kr25 kr25 kr25 kr26 kr26 kr26 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Jule Sovs IPA 6,1% 440 ml

Jule Sovs IPA 6,1% fra To Øl (440 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Meny til 25,95 kr — en forskel på 4%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jule Sovs IPA 6,1% eller udforske flere Drikkevarer.