To Øl Lemon Radler 2,5%

To Øl Lemon Radler 2,5%
440 ml

Drikkevarerݯl

24,95 kr– 26,95 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Nemlig — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

To Øl Lemon Radler med 2,5% alkohol. Radler med citronsmag.

Priser i dag (4 butikker)

  • Nemlig(AI-matchet produkt)4 for 95,00 kr · 23,75 kr/stk · spar 4,80 krSidst set i går
    24,95 kr
    440 ml56,70 kr/l
  • BilkaToGo5 for 100,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 29,75 krSidst set i går
    25,95 kr
    440 ml58,98 kr/l
  • Meny5 for 100,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 34,75 krSidst set i går
    26,95 kr
    440 ml61,25 kr/l
  • Min Købmand5 for 110,00 kr · 22,00 kr/stk · spar 24,75 krSidst set i går
    26,95 kr
    440 ml61,25 kr/l

Prishistorik (30 dage)

25 kr25 kr26 kr26 kr27 kr27 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af To Øl Lemon Radler 2,5% 440 ml

To Øl Lemon Radler 2,5% fra To Øl (440 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Min Købmand til 26,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe To Øl Lemon Radler 2,5% eller udforske flere Drikkevarer.