Juan de Juanes Rødvin

Juan de Juanes Rødvin
3 L

Drikkevarer›Vin

139,95 kr

Billigste pris 139,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Juan de Juanes spansk rødvin i 3 liter bag-in-box.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • MenySidst set i dag
    139,95 kr
    300 ml466,50 kr/l
  • SparSidst set i dag
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l
  • Tidligere priser
  • Scandinavian ParkSidst set 7 dage siden
    84,99 kr
    3 L28,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr100 kr120 kr140 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Juan de Juanes Rødvin 3 L

Juan de Juanes Rødvin fra Juan de Juanes (3 L) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 139,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Juan de Juanes Rødvin eller udforske flere Drikkevarer.