Jalm&B Pitabrød Økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
GlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 99 kJ (24 kcal) |
| Fedt | 1,6 g |
| Kulhydrat | 46,5 g |
| heraf sukkerarter | 0,7 g |
| Protein | 7,1 g |
| Kostfibre | 3,1 g |
| Salt | 1,8 g |
Beskrivelse
Økologisk pitabrød fra Jalm&B. 2 stk à 100 g. Frossen.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag25,10 kr200 g 125,50 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Jalm&B Pitabrød Økologisk 200 g
Jalm&B Pitabrød Økologisk (200 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 25,10 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jalm&B Pitabrød Økologisk eller udforske flere Frost .