Jalm&B Surdej Pitabrød ØkoØkologisk

Jalm&B Surdej Pitabrød Øko
200 g

Frost›Brød & kager

25,10 kr– 32,95 kr

Billigste pris 25,10 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Energi994 kJ (238 kcal)
Fedt1,6 g
heraf mættet fedt0,2 g
Kulhydrat46,5 g
heraf sukkerarter0,7 g
Protein7,1 g
Kostfibre3,1 g
Salt1,8 g

Beskrivelse

Jalm&B surdej pitabrød i økologisk kvalitet. 2 stk pitabrød lavet af surdej.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    25,10 kr
    200 g125,50 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    29,95 kr
    200 g149,75 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    32,95 kr
    200 g164,75 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

24 kr26 kr28 kr30 kr32 kr34 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Jalm&B Surdej Pitabrød Øko 200 g

Jalm&B Surdej Pitabrød Øko fra Jalm&B (200 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,10 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 32,95 kr — en forskel på 31%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jalm&B Surdej Pitabrød Øko eller udforske flere Frost.