Produkt Detaljer
Mærkninger
🍷 Alkoholfri 🇪🇺 Europæisk ejerskab
Glutenfri
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 128 kJ (30 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 7 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
ISH alkoholfri spritz. 750 ml.
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag49,00 kr750 ml 65,33 kr/l -
Føtex Sidst set i dag49,00 kr750 ml 65,33 kr/l -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag59,00 kr750 ml 78,67 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris