Produkt Detaljer
Mærkninger
🍷 Alkoholfri 🇪🇺 Europæisk ejerskab
Glutenfri
| Oprindelse | Spanien |
Allergener
Sulfitter
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 99 kJ (24 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 4,4 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
ISH alkoholfri espumante mousserende hvidt vin. 750 ml flaske.
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag49,00 kr750 ml 65,33 kr/l -
Føtex Sidst set i dag49,00 kr750 ml 65,33 kr/l -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag59,00 kr750 ml 78,67 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris