Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Bedre Dyrevelfærd (2 hjerter)
| Oprindelse | Holland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 643 kJ (154 kcal) |
| Fedt | 16,4 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2,2 g |
Beskrivelse
Hele kyllingelår udbenet fra Hopballe Mølle. 475 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag126,50 kr475 g 266,32 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris