Rose Kyllingelårmix
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret ☪️ Halal
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 725 kJ (173 kcal) |
| Fedt | 11,3 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 18 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,9 g |
Beskrivelse
Rose kyllingelårmix på 1,5 kg. Frossen fjerkræ egnet til gryderet og tilberedning.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag54,95 kr1,5 kg 36,63 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Rose Kyllingelårmix 1,5 kg
Rose Kyllingelårmix (1,5 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 54,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Rose Kyllingelårmix eller udforske flere Kød & fisk .