Helsinki Plast Frost Boks

Helsinki Plast Frost Boks
3 L

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

20,00 kr– 21,00 kr

Billigste pris 20,00 kr hos Rema 1000 — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Frostboks fra Helsinki Plast med 3000 ml kapacitet.

Priser i dag (4 butikker)

  • Rema 1000Tilbud slutter d. 2. oktoberSidst set i dag
    20,00 kr
    3 L6,67 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    21,00 kr
    3 L7,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    21,00 kr
    3 L7,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    21,00 kr
    3 L7,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Helsinki Plast Frost Boks 3 L

Helsinki Plast Frost Boks fra Helsinki Plast (3 L) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Rema 1000 , mens prisen er højest hos Bilka til 21,00 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Helsinki Plast Frost Boks eller udforske flere Bolig & køkken.