Helsinki Frost Bokse

Helsinki Frost Bokse
1,4 L

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

20,00 kr– 23,00 kr

Billigste pris 20,00 kr hos Rema 1000 — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Helsinki frostbokse, 1400 ml pr. boks, 2 stk i pakken.

Priser i dag (4 butikker)

  • Rema 1000Tilbud slutter d. 2. oktoberSidst set i dag
    20,00 kr
    2,8 L7,14 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    21,00 kr
    1,4 L15,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    21,00 kr
    1,4 L15,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    23,00 kr
    1,4 L16,43 kr/l

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Helsinki Frost Bokse 1,4 L

Helsinki Frost Bokse fra Helsinki Plast (1,4 L) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Rema 1000 , mens prisen er højest hos Føtex til 23,00 kr — en forskel på 15%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Helsinki Frost Bokse eller udforske flere Bolig & køkken.