Produkt Detaljer
| Oprindelse | Frankrig |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 635 kJ (152 kcal) |
| Fedt | 8 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 18,4 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Hel kylling på cirka 1,3 kg. Frisk fjerkræ til tilberedning.
Priser i dag (3 butikker)
-
Meny Sidst set i dag69,95 kr1,3 kg 53,81 kr/kg -
Spar Sidst set i går69,95 kr1,3 kg 53,81 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag96,95 kr1,3 kg 74,58 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris