Kalkunbryst i strimler
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Polen |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 451 kJ (107 kcal) |
| Fedt | 2 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 22 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Kalkunbryst skåret i strimler, 500 g.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Kalkunbryst i strimler 500 g
Kalkunbryst i strimler (500 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 55,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kalkunbryst i strimler eller udforske flere Kød & fisk .