Haribo Stjerne Mix Sour

Haribo Stjerne Mix Sour
120 g

Slik & snacks›Slik

9,95 kr– 21,95 kr

Billigste pris 9,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1487 kJ (350 kcal)
Fedt0,5 g
heraf mættet fedt0,1 g
Kulhydrat80 g
heraf sukkerarter52 g
Protein5,5 g
Salt0,05 g

Beskrivelse

Haribo Stjerne Mix Sour, surt frugtgummi i stjerneforme. 120 g pakke.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    9,95 kr
    120 g82,92 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    19,95 kr
    120 g166,25 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,00 kr
    120 g166,67 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    21,95 kr
    120 g182,92 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

5 kr10 kr15 kr20 kr25 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Haribo Stjerne Mix Sour 120 g

Haribo Stjerne Mix Sour fra Haribo (120 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Meny, mens prisen er højest hos Min Købmand til 21,95 kr — en forskel på 121%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Haribo Stjerne Mix Sour eller udforske flere Slik & snacks.