Haribo Dukatos

Haribo Dukatos
120 g

Slik & snacks›Slik

9,95 kr– 21,95 kr

Billigste pris 9,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1457 kJ (344 kcal)
Fedt0,5 g
heraf mættet fedt0,1 g
Kulhydrat85 g
heraf sukkerarter50 g
Protein0,5 g
Salt0,92 g

Beskrivelse

Haribo Dukatos vingummi. 120 g pakning.

Priser i dag (5 butikker)

  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    9,95 kr
    120 g82,92 kr/kg
  • Rema 1000Sidst set i går
    10,00 kr
    120 g83,33 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    19,95 kr
    120 g166,25 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,00 kr
    120 g166,67 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    21,95 kr
    120 g182,92 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

5 kr10 kr15 kr20 kr25 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Haribo Dukatos 120 g

Haribo Dukatos fra Haribo (120 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 21,95 kr — en forskel på 121%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Haribo Dukatos eller udforske flere Slik & snacks.