Haribo Sally Soft Mix
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 149 kJ (35 kcal) |
| Fedt | 0,5 g |
| Kulhydrat | 8,3 g |
| heraf sukkerarter | 5,6 g |
| Protein | 4,3 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Haribo Sally Soft Mix frugtgummi, 100 g.
Priser i dag (5 butikker)
9,95 kr100 g99,50 kr/kg
SparSidst set i dag19,95 kr100 g199,50 kr/kg
BilkaToGoSidst set i dag20,00 kr100 g200,00 kr/kg
Min KøbmandSidst set i dag21,95 kr100 g219,50 kr/kg
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag25,25 kr100 g252,50 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Haribo Sally Soft Mix 100 g
Haribo Sally Soft Mix fra Haribo (100 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Meny, mens prisen er højest hos Nemlig til 25,25 kr — en forskel på 154%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Haribo Sally Soft Mix eller udforske flere Slik & snacks.
