Haribo Stjerne Mix
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1482 kJ (350 kcal) |
| Fedt | 0,5 g |
| heraf mættet fedt | 0,1 g |
| Kulhydrat | 80 g |
| heraf sukkerarter | 50 g |
| Protein | 5,9 g |
| Salt | 0,05 g |
Beskrivelse
Haribo Stjerne Mix frugtgummi blanding. 120 g.
Priser i dag (5 butikker)
9,95 kr120 g82,92 kr/kg
Rema 1000Sidst set i går10,00 kr120 g83,33 kr/kg
SparSidst set i dag19,95 kr120 g166,25 kr/kg
BilkaToGoSidst set i dag20,00 kr120 g166,67 kr/kg
Min KøbmandSidst set i dag21,95 kr120 g182,92 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Haribo Stjerne Mix 120 g
Haribo Stjerne Mix fra Haribo (120 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 21,95 kr — en forskel på 121%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Haribo Stjerne Mix eller udforske flere Slik & snacks.
