Haribo Goldbears

Haribo Goldbears
120 g

Slik & snacks›Slik

9,95 kr– 26,50 kr

Billigste pris 9,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1459 kJ (343 kcal)
Fedt0,5 g
heraf mættet fedt0,1 g
Kulhydrat77 g
heraf sukkerarter46 g
Protein6,9 g
Salt0,07 g

Beskrivelse

Haribo vingummibamser i 120 gram pose.

Priser i dag (5 butikker)

  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    9,95 kr
    120 g82,92 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    19,95 kr
    120 g166,25 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,00 kr
    120 g166,67 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    21,95 kr
    120 g182,92 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i dag
    26,50 kr
    120 g220,83 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

5 kr10 kr15 kr20 kr25 kr30 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Haribo Goldbears 120 g

Haribo Goldbears fra Haribo (120 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Meny, mens prisen er højest hos Wolt Market til 26,50 kr — en forskel på 166%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Haribo Goldbears eller udforske flere Slik & snacks.