Hakket Oksekød Øko 8-12%
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 686635 kJ (164 kcal) |
| Fedt | 9,7 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19,4 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 6,4 g |
Beskrivelse
Øko-certificeret hakket oksekød med 8-12% fedt, 500 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag51,95 kr500 g 103,90 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Hakket Oksekød Øko 8-12% 500 g
Hakket Oksekød Øko 8-12% (500 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 51,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hakket Oksekød Øko 8-12% eller udforske flere Kød & fisk .