Hakket oksekød 4-7%
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Tyskland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 570 kJ (136 kcal) |
| Fedt | 5,5 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 21 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,7 g |
Beskrivelse
Hakket oksekød med 4-7% fedtindhold. 500 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag56,18 kr500 g 112,36 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Hakket oksekød 4-7% 500 g
Hakket oksekød 4-7% (500 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 56,18 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hakket oksekød 4-7% eller udforske flere Kød & fisk .