Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 699 kJ (167 kcal) |
| Fedt | 10 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2,1 g |
Beskrivelse
Hakket grisekød med 8-12% fedt i 1 kg emballage.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag73,95 kr1 kg 73,95 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris