Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk hakket oksekød 4-7% fedt fra Gris Lam & Co, 500 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag54,95 kr1 stk 54,95 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris