Gris Lam & Co Hakket Oksekød Øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 686635 kJ (164 kcal) |
| Fedt | 9,7 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19,4 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 6,4 g |
Beskrivelse
Økologisk hakket oksekød med 8-12% fedt fra Gris Lam & Co. 350 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag37,95 kr350 g 108,43 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Gris Lam & Co Hakket Oksekød Øko 350 g
Gris Lam & Co Hakket Oksekød Øko (350 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 37,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gris Lam & Co Hakket Oksekød Øko eller udforske flere Kød & fisk .