GreenChef Gryde

GreenChef Gryde
3,1 L

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

299,00 kr

Billigste pris 299,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GreenChef gryde med 3,1 liters volumen.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    299,00 kr
    3,1 L96,45 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    299,00 kr
    3,1 L96,45 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    299,00 kr
    3,1 L96,45 kr/l

Prishistorik (30 dage)

299 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GreenChef Gryde 3,1 L

GreenChef Gryde fra GreenChef (3,1 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 299,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GreenChef Gryde eller udforske flere Bolig & køkken.