GreenChef Gryde

GreenChef Gryde
4,9 L

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

329,00 kr

Billigste pris 329,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GreenChef gryde med kapacitet på 4,9 liter.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    329,00 kr
    4,9 L67,14 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    329,00 kr
    4,9 L67,14 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    329,00 kr
    4,9 L67,14 kr/l

Prishistorik (30 dage)

329 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GreenChef Gryde 4,9 L

GreenChef Gryde fra GreenChef (4,9 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 329,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GreenChef Gryde eller udforske flere Bolig & køkken.