Gram Slot Skyr Hindbær Økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
🥛 Laktosefri
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
Bedre Dyrevelfærd (3 hjerter)
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 330 kJ (74 kcal) |
| Fedt | 0,5 g |
| heraf mættet fedt | 0,1 g |
| Kulhydrat | 8,6 g |
| heraf sukkerarter | 8,3 g |
| Protein | 9,5 g |
| Kostfibre | 0,5 g |
| Salt | 0,13 g |
Beskrivelse
Økologisk islandsk skyr med hindbær fra Gram Slot. 450 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Rema 1000 Sidst set i dag20,10 kr450 g 44,67 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Gram Slot Skyr Hindbær Økologisk 450 g
Gram Slot Skyr Hindbær Økologisk fra Gram Slot (450 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 20,10 kr hos Rema 1000 .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gram Slot Skyr Hindbær Økologisk eller udforske flere Mejeri & køl .