Beskrivelse
Cheasy skyr med vanilje 0,2% fedt uden tilsat sukker i 1 kg pose.
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret Uden tilsat sukker
Allergener
Mælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 222 kJ (55 kcal) |
| Fedt | 0.2 g |
| heraf mættet fedt | 0.1 g |
| Kulhydrat | 4 g |
| heraf sukkerarter | 3.6 g |
| Protein | 8.6 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Priser i dag (11 butikker)
Vis grænsehandel-
Nemlig Sidst set i dag9,83 kr180 g 54,61 kr/kg -
BilkaToGo Tilbud slutter d. 11. april Sidst set i dag22,00 kr1000 g 22,00 kr/kg -
SparTilbudsavis Tilbud slutter d. 12. april Sidst set i dag25,00 kr1000 g 25,00 kr/kg -
KvicklyTilbudsavis Sidst set i går26,00 kr1000 g 26,00 kr/kg -
Netto Sidst set i dag28,95 kr1000 g 28,95 kr/kg -
Meny Sidst set i dag28,95 kr1000 g 28,95 kr/kg -
Rema 1000 Sidst set i dag28,95 kr1000 g 28,95 kr/kg -
Min Købmand Sidst set i dag29,50 kr1000 g 29,50 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag31,50 kr1000 g 31,50 kr/kg - Tidligere priser
-
Føtex Sidst set 4 dage siden28,95 kr1000 g 28,95 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris