GOSH Copenhagen Deospray
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
GOSH Copenhagen deospray i 150 ml spray. Deodorant med frisk duft.
Priser i dag (4 butikker)
Vis grænsehandel
Fakta TysklandSidst set i dag25,00 kr150 ml166,67 kr/l
85,00 kr150 ml566,67 kr/l
BilkaToGoSidst set i dag125,00 kr150 ml833,33 kr/l
BilkaSidst set i dag125,00 kr150 ml833,33 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af GOSH Copenhagen Deospray 150 ml
GOSH Copenhagen Deospray fra GOSH Copenhagen (150 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Bilka til 125,00 kr — en forskel på 400%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GOSH Copenhagen Deospray eller udforske flere Personlig pleje.
