GOSH Copenhagen Deospray

GOSH Copenhagen Deospray
150 ml

Personlig pleje›Kropspleje

85,00 kr– 125,00 kr

Billigste pris 85,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GOSH Copenhagen deospray i 150 ml spray. Deodorant med frisk duft.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    85,00 kr
    150 ml566,67 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    125,00 kr
    150 ml833,33 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    125,00 kr
    150 ml833,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GOSH Copenhagen Deospray 150 ml

GOSH Copenhagen Deospray fra GOSH Copenhagen (150 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 85,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 125,00 kr — en forskel på 47%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GOSH Copenhagen Deospray eller udforske flere Personlig pleje.