Produkt Detaljer
| Oprindelse | Schweiz |
Allergener
GlutenMælkNødderSoja
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1718 kJ (410 kcal) |
| Fedt | 15 g |
| Kulhydrat | 55 g |
| heraf sukkerarter | 22 g |
| Protein | 7,5 g |
| Kostfibre | 13 g |
| Salt | 0,3 g |
Beskrivelse
Goodies havrebars for børn med æble og jordbær, 23 g stk.
Priser i dag (4 butikker)
-
Motatos (AI-matchet produkt) Sidst set i dag6,00 kr23 g 260,87 kr/kg -
Meny Sidst set i dag8,95 kr23 g 389,13 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag13,50 kr23 g 586,96 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag30,95 kr138 g 224,28 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris