GM Æble/Appelsin/Jordbær

GM Æble/Appelsin/Jordbær
850 ml

Drikkevarer›Juice & smoothies

22,00 kr– 39,95 kr

Billigste pris 22,00 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi177 kJ (42 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat9,8 g
heraf sukkerarter9 g
Protein0 g
Salt0 g

Beskrivelse

GM frugtjuice med æble, appelsin og jordbær i 850 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    22,00 kr
    850 ml25,88 kr/l
  • SparSidst set i dag
    29,95 kr
    850 ml35,24 kr/l
  • MenySidst set i dag
    39,95 kr
    850 ml47,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr25 kr30 kr35 kr40 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GM Æble/Appelsin/Jordbær 850 ml

GM Æble/Appelsin/Jordbær fra God Morgen (850 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,00 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Meny til 39,95 kr — en forskel på 82%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GM Æble/Appelsin/Jordbær eller udforske flere Drikkevarer.