God Morgen Juice æble, pære og mynte økoØkologisk

God Morgen Juice æble, pære og mynte øko
850 ml

Drikkevarer›Juice & smoothies

29,95 kr– 39,95 kr

Billigste pris 29,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Energi193 kJ (46 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat11 g
heraf sukkerarter9,9 g
Protein0 g
Salt0 g

Beskrivelse

God Morgen juice med æble, pære og mynte. Økologisk. 850 ml.

Priser i dag (5 butikker)

  • SparSidst set i dag
    29,95 kr
    850 ml35,24 kr/l
  • MenySidst set i dag
    37,00 kr
    850 ml43,53 kr/l
  • NettoSidst set i dag
    37,95 kr
    850 ml44,65 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    37,95 kr
    850 ml44,65 kr/l
  • Min Købmand2 for 69,00 kr · 34,50 kr/stk · spar 10,90 krSidst set i går
    39,95 kr
    850 ml47,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr25 kr30 kr35 kr40 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af God Morgen Juice æble, pære og mynte øko 850 ml

God Morgen Juice æble, pære og mynte øko fra God Morgen (850 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 39,95 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe God Morgen Juice æble, pære og mynte øko eller udforske flere Drikkevarer.