Giuliano Tartufi Olie med hvid trøffel
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 3448 kJ (825 kcal) |
| Fedt | 91,7 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Olie infuseret med hvid trøffel fra Giuliano Tartufi. Indhold 55 ml.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag46,50 kr55 ml 845,45 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Giuliano Tartufi Olie med hvid trøffel 55 ml
Giuliano Tartufi Olie med hvid trøffel (55 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 46,50 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Giuliano Tartufi Olie med hvid trøffel eller udforske flere Kolonial .