Gestus Raket Is

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 325 kJ (76 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 19 g |
| heraf sukkerarter | 19 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,3 g |
Beskrivelse
Gestus raket is med 10 stykker. Frossen produkter.
Priser i dag (4 butikker)
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag24,94 kr500 ml49,88 kr/l
MenySidst set i dag26,50 kr5 L5,30 kr/l
SparSidst set i dag28,50 kr5 L5,70 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag29,95 kr5 L5,99 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Gestus Raket Is 500 ml
Gestus Raket Is (500 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,94 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Min Købmand til 29,95 kr — en forskel på 20%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gestus Raket Is eller udforske flere Frost.



