Produkt Detaljer
| Oprindelse | Frankrig |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 47 kJ (11 kcal) |
| Fedt | 2,3 g |
| Kulhydrat | 0,1 g |
| heraf sukkerarter | 0,2 g |
| Protein | 21,3 g |
| Kostfibre | 0,9 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
Hel kalkun fra Frost, 4 kg. Frysevare, stor størrelse til større måltidet.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris