Produkt Detaljer
| Oprindelse | Frankrig |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 527537 kJ (126 kcal) |
| Fedt | 5 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20,2 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2,3 g |
Beskrivelse
Hel kalkun, vægt 4-5 kg.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag399,95 kr4,5 kg 88,88 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris