Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
FiskGlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 741064 kJ (177 kcal) |
| Fedt | 8,6 g |
| Kulhydrat | 13 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1 g |
Beskrivelse
Fiskefars tilsat laks. Produktet vejer 400 g og er kølet.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr400 g 74,88 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris