Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
FiskGlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 29308 kJ (70 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 6,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 11 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Grov fiskefars af hvidfisk. 600 g. Udbenet og klar til brug.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag39,95 kr600 g 66,58 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris