Faunakram Tyggestænger kornfri

Faunakram Tyggestænger kornfri
270 g

Dyremad›Hunde

24,95 kr

Billigste pris 24,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Faunakram tyggestænger kornfri til hunde. 270 g pose uden korntyper.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    24,95 kr
    270 g92,41 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    24,95 kr
    270 g92,41 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    24,95 kr
    270 g92,41 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Faunakram Tyggestænger kornfri 270 g

Faunakram Tyggestænger kornfri fra Faunakram (270 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Faunakram Tyggestænger kornfri eller udforske flere Dyremad.